Ar Jums reikia SQL serverio?

 

Plečiantis programos „Centas“ vartotojų skaičiui kompiuterių tinkle, ir padidėjus duomenų bazės apimčiai, mažėja darbo našumas. Tokiu atveju rekomenduojame Jums įsidiegti SQL klientinį serverį.

Advantage SQL serverio techniniai reikalavimai

Kompiuteris su bent 2 branduolių procesoriumi, 4-8GB RAM ir 64 bitų Windows 7-8.1 (Windows 10 ADS nepalaikomas), arba Windows Serverver 20xx.

Kada metas persikelti į klientinį serverį?

Darbalaukio duomenų bazių sistema Paradox, pradiniu metu naudojama programoje „Centas“, išpopuliarėjo dėl to, kad ją yra santykinai nebrangu įdiegti ir dislokuoti. Bet augant vartotojų skaičiui ir atsiradus nuotolinės prieigos poreikiams, didėjant duomenų lentelėms, ima šlubuoti našumas, duomenų vientisumas ir saugumas. Idealus sprendimas yra konvertuoti sistemą į klientinio serverio platformą.

Didėjant duomenų bazei, daugėja ir problemų…

Esant bent vidutinėms apyvartoms, duomenų bazė padvigubėja, po to patrigubėja. Operacijų skaičius auga itin sparčiai. Staiga našumas sulėtėja iki sraigės greičio, todėl duomenų lentelių pažeidimas tampa kasdieniu reiškiniu.
Duomenų bazės saugumas tampa itin opiu klausimu. Mažėja našumas. Duomenų bazė nebėra nei stabili, nei saugi. Vartotojai netenka galimybės laiku atlikti savo darbą.

Advantage duomenų bazių serveris suteikia Jums klientinio serverio privalumus

Jei norite perkelti duomenų bazę į kliento serverį, Jums reikia produkto, teikiančio visus klientinio serverio duomenų saugumo ir vientisumo bei darbo našumo privalumus, prieinamus klientinio serverio aplinkoje, ir tas produktas turi leisti kūrėjams išsaugoti visas turimas sistemas ir techninę įrangą bei pritaikyti savo ilgametę patirtį. Produktas, kuris visa tai apjungia, vadinasi Advantage duomenų bazių serveris (Advantage Database Server).

Naudokite, ką jau turite, sužinokite daugiau nei iki šiol žinojote

Advantage duomenų bazių serveris duomenų bazių sistemoms suteikia klientinio serverio funkcijas. Pačios buhalterinės programos keisti nereikia, tiesiog naudokite savo darbo su programa patirtį toliau. Advantage duomenų bazių serveriui nereikia jokios specialios serverinės techninės įrangos. Advantage duomenų bazių serveris instaliuojamas per kelias minutes ir yra lengvai prižiūrimas. Priešingai nei kitoms duomenų bazių sistemoms, jo priežiūrai nereikia duomenų bazių administratoriaus. Be to, galite praplėsti programos „Centas“ funkcionalumą, dirbdami su duomenų baze per internetą, arba kūrdami internetinės prekybos ir kitas programas su „Cento“ duomenų bazės panaudojimu.

Gaukite nemokamą konsultaciją bei pasiūlymą jūsų verslui

Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti nustatyti, kurios iš mūsų paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kas bus toliau?
1

Suplanuojame skambutį jums patogiu metu

2

Išanalizuojame jūsų poreikius

3

Paruošiame jums pritaikytą pasiūlymą

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija galioja tik naujiems klientams, dėl
naujų paslaugų užsakymo, kitas konsultacijų sąlygas galite rasti čia