DUK

Darbo užmokestis

Darbo užmokesčio skaičiavimo lange reikia perskaičiuoti to darbuotojo DU. Tabelių pildymo lange reikia pelytės dėšiniuoju mygtuku spragtelėti darbuotojo eilutę ir pasirinkti komandą Suformuoti darbuotojo tabelį iš naujo.

Ją surasite nemokamų atostogų pildymo lange.

Taip gali būti dėl to, kad praeitame laikotarpyje nebuvo registruotas darbo užmokesčio išmokėjimas. Todėl programa perkelė deponuotas sumas į apskaitomą laikotarpį. Kad programa taip nesielgtų, Parametrai > Nustatymai > Darbo užmokestis turi būti pažymėtas punktas ”Nedeponuoti ankst. laikotarpio DU”. Pažymėjus šį punktą, reikia vėl perskaičiuoti atlyginimus.

Reikia išrašyti kasos išlaidų orderį ankstesnio laikotarpio data. Skyriuje ”Paskirtis” reikia pasirinkti ”Darbo užmokestis” ir laikotarpį, kuriame paskaičiuoti atostoginiai.

Patikrinkite, ar įvestas priskaitymas (atskaitymas) į priskaitymų sąrašą (atskaitymų sąrašą). Šiuose sąrašuose turi būti įvesti priskaitymų (išskaitymų) nustatymai. Sąrašai pasiekiami per ”Darbas > Darbo užmokestis > Priskaitymai > Priskaitymų sąrašas” (arba ”Darbas > Darbo užmokestis > Atskaitymai > Atskaitymų sąrašas”).

Įveskite naują atskaitymą ”GPM korektūra” į atskaitymų sąrašą (Darbas > Darbo užmokestis > Atskaitymai > Atskaitymų sąrašas). Nueikite į vienkartinių atskaitymų įvedimą (Darbas > Darbo užmokestis > Atskaitymai > Vienkartiniai atskaitymai) ir įveskite naują vienkartinį atskaitymą. Įveskite atskaitymo datą, pasirinkite iš sąrašo darbuotoją. Atskaitymo pavadinimą ”GPM korektūra” taip pat pasirinkite iš sąrašo. Įveskite korektūros sumą. Jeigu norite sumažinti išskaitomą GPM, įveskite sumą su minuso ženklu. Kad išsaugotumėte atskaitymą, paspauskite ”Gerai”. Nueikite į DU skaičiavimo langą ir perskaičiuokite darbuotojo DU.

Įveskite naują atskaitymą ”Garantinis fondas” į atskaitymų sąrašą (Darbas > Darbo užmokestis > Atskaitymai > Atskaitymų sąrašas). Atskaitymų šaltinį nustatykite ”Sodrai”, ”Suvestinėje” pasirinkite ”Sodra iš įmonės”. Nueikite į periodinių atskaitymų įvedimą (Darbas > Darbo užmokestis > Atskaitymai > Periodiniai atskaitymai) ir įveskite naują periodinį atskaitymą. Darbuotojo pasirinkimo laukelyje palikite ”-Visiems-”. Pasirinkite iš sąrašo pavadinimą ”Garantinis fondas”. Nustatykite procentinį atskaitymą. Kad išsaugotumėte atskaitymą, paspauskite ”Gerai”. Nueikite į DU skaičiavimo langą ir perskaičiuokite visų darbuotojų DU.

Įveskite darbuotojus į Darbuotojų žinyną (Žinynai > Darbuotojai). Kad programa suformuotų dirbančiųjų sąrašą pasirinktame laikorpyje, kiekvieno darbuotojo kortelėje įveskite duomenis apie priėmimą į darbą (puslapis ”Darbo užmokesčiui”).

Taip būna tada, kai tas darbuotojas su identiškais parametrais įvestas ir kontrahentų sąraše. Jei jis Jums reikalingas, kaip kontrahentas, įveskite ten jį kitaip, negu darbuojoją, kad ir Jūs ir programa galėtumėte atskirti – kas yra kas.

Gaukite nemokamą konsultaciją bei pasiūlymą jūsų verslui

Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti nustatyti, kurios iš mūsų paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kas bus toliau?
1

Suplanuojame skambutį jums patogiu metu

2

Išanalizuojame jūsų poreikius

3

Paruošiame jums pritaikytą pasiūlymą

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija galioja tik naujiems klientams, dėl
naujų paslaugų užsakymo, kitas konsultacijų sąlygas galite rasti čia