DUK

Ilgalaikis turtas

Ilgalaikio turto pirkimas registruojamas per Darbas Prekių gavimas, įvedant pirminį pirkimo dokumentą. Jame nurodomi visi būtini rekvizitai, užpildomi laukai. Per ”+” ženklą pasirinkite prekinę kortelę iš prekių sąrašo ir paspauskite mygtuką ”Įrašyti”. Jei kortelė nebuvo įvesta, tai ją galite įvesti neišeinant iš lango ir paspaudus mygtuką ”+”. Dėmesio! Prekinėje kortelėje būtinai turi būti uždėta varnelė ”Darbas/Paslauga”, kadangi ilgalaikis turtas programoje yra registruojamas, kaip paslauga, kad nepapultų į bendrą prekių sąrašą. Ilgalaikis turtas programoje yra apskaitomas analitinėse kortelėse (Darbas Ilgalaikis turtas Kortelės). Įtraukius kortelę į pirkimo Dokumentą, įveskite pirkimo kainą ir kiekį (šiuo atveju kiekis = 1 vnt., kadangi ilgalaikio turto kiekvienas vienetas yra apskaitomas atskirai), ir paspauskite mygtuką ”Enter”. Kad sukurti ilgalaikio turto analitinę apskaitos kortelę, paspauskite ant eilutės dešinį pelytės klavišą ir pasirinkite komandą ”Užpildyti naują ilgalaikio turto kortelę”. Atsidariusiame lange suveskite reikiamą informaciją. Nepamirškite nurodyti naudojimo trukmę arba normą. Dėmesio! Nurodomas tik vienas iš šių parametrų. Po mygtuko ”Gerai” paspaudimo atsidaro langelis ”Ilgalaikio turto pirkimas”, kuriame suvedama reikiama informacija.

1. Per Darbas > Diagnostika pasirinkite komandą „Ilgalaikio turto judėjimo diagnostika”.

2. Po to nueikite į Ilgalaikio turto kortelių sąrašą, kur pažymėjus kortelę, paspauskite mygtuką „Kortelės” lango apačioje.

3. Atsidariusiame lange patikrinkite operacijas. Jei nerasite IT pirkimo operacijos, tai uždarius langą ir pažymėjus tą kortelę, paspauskite mygtuką „Operacijos” ir įveskite operaciją „Pirkimas” ir „Sukauptas nusidėvėjimas” (sukauptas nusidėvėjimas įvedamas, jei tai nenaujai įgytas turtas t.y. jau dalinai nudėvėtas).

4. Po to nueikite į pačią IT kortelę ir paspauskite kalkuliatorių prie langelio „Likutinė vertė”.

Gaukite nemokamą konsultaciją bei pasiūlymą jūsų verslui

Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti nustatyti, kurios iš mūsų paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kas bus toliau?
1

Suplanuojame skambutį jums patogiu metu

2

Išanalizuojame jūsų poreikius

3

Paruošiame jums pritaikytą pasiūlymą

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija galioja tik naujiems klientams, dėl
naujų paslaugų užsakymo, kitas konsultacijų sąlygas galite rasti čia