DUK

Atsiskaitymai

Nuėję per Peržiūra > Sąskaitų apmokėjimas, susiraskite reikiamą sąskaitą, pažymėkite ją dešiniuoju pelytės mygtuku ir pasirinkite komandą ”Dengimai”. Visus ten esančius dengimus pažymėkite ir pašalinkite, paspausdami mygtuką ”-”. Jeigu dengimų lange nematote jokių įrašų, bet sąskaita vis dar padengta, dukart paspauskite įrašą pelytės kairiuoju mygtuku ir laukelyje ”Apmokėjimui” įveskite padengtą sumą su minuso ženklu ir patvirtinkite paspaudę ”Gerai”.

Kontrahentų pavadinimuose negali būti naudojamos kabutės ir apostrofai.

Per Mokėjimai > Kasa > Gauti mokėjimo dokumentai. Paskui pinigai išmokami atsakingam asmeniui per Kasos Išlaidų Orderį.

Konkretaus pirkėjo skolas pamatysite nuėję meniu Žinynai > Kontrahentai, pasižymėję tą pirkėją dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkę ”Raginimas dėl įsiskolinimo”. Ataskaitą pasirinktai dienai galėsite suformuoti per Žinynai > Kontrahentai > Peržiūra/Spausdinimas, pažymėkite ”Pirkėjo delspinigiai” ir pasirinkite norimą datą. Jei norite matyti visą kontrahentų sąrašą, eikite meniu Žinynai > Kontrahentai, pasirinkite Peržiūra/Spausdinimas, pažymėkite ”Visų pirkėjų pradelstos sumos” ir pasirinkite norimą datą.

Kad galėtumėte pasirinkti atsakingą darbuotoją, darbuotojo kortelėje (Žinynai > Darbuotojai arba Darbo užm. > Darbuotojai) skyriuje ”Papildoma” turi būti pažymėta varnelė prie užrašo ”Materialiai atsakingas”.

Įveskite tą atsakingą asmenį į kontrahentų žinyną. Bet kontrahento pavadinimas turi skirtis nuo įrašo darbuotojų žinyne (pvz., pridėkite asmens kodą).

Reika įvesti į Operacijų žurnalą dengimo įrašą tarp korespondencinių sąskaitų (jei atliekate trišalę užskaitą, reikia pažymėtį operacijos rūšį ”trišalė užskaitą”).

1. Kontrahentų žinyne spratelėkite kontrahento eilutę pelytės dėšiniuoju mygtuku ir pasirinkite Valiutinių skolų likučių perkainavimai.

 

2. Pažymėkite reikiamą įrašą ir spauskite mygtuką su minusu.

Gaukite nemokamą konsultaciją bei pasiūlymą jūsų verslui

Džiaugiamės galėdami atsakyti į visus jums rūpimus klausimus ir padėti nustatyti, kurios iš mūsų paslaugų geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Kas bus toliau?
1

Suplanuojame skambutį jums patogiu metu

2

Išanalizuojame jūsų poreikius

3

Paruošiame jums pritaikytą pasiūlymą

Nemokama konsultacija

Nemokama konsultacija galioja tik naujiems klientams, dėl
naujų paslaugų užsakymo, kitas konsultacijų sąlygas galite rasti čia